Date Teams/Event Time Score Links
 
February
Fri. 17 vs. Ky. Wesleyan @ Millington, Tenn. Final W, 6-4
Sat. 18 vs. St. Joseph's (Ind.) @ Millington, Tenn. Final L, 2-1
  vs. St. Joseph's (Ind.) @ Millington, Tenn. Final L, 4-2
Sun. 19 vs. Quincy @ Millington, Tenn. Final L, 10-0
Sun. 26 vs. Virginia-Wise @ Winter Haven, Florida Final W, 13-2
  vs. Ky. Wesleyan @ Winter Haven, Florida Final L, 6-0
Mon. 27 vs. Wheeling Jesuit @ Winter Haven, Florida Final W, 3-2
  vs. Wheeling Jesuit @ Winter Haven, Florida Final W, 10-8
Tue. 28 vs. Gannon @ Winter Haven, Florida Final L, 8-6
 
March
Thu. 2 vs. Gannon @ Winter Haven, Florida Final W, 7-3
  vs. Gannon @ Winter Haven, Florida Final L, 5-3
Fri. 3 vs. Wheeling Jesuit @ Winter Haven, Florida Final W, 5-2
Sun. 12 at Bellarmine Final L, 11-1
  at Bellarmine Final L, 5-0
Wed. 15 at Malone Postponed
Sun. 19 Hillsdale * Final W, 4-0
  Hillsdale * Final W, 9-4
Tue. 21 Hillsdale * Final W, 6-3
  Hillsdale * Final W, 9-6
Fri. 24 Northwood * Final L, 8-7
  Northwood * Final L, 10-0
Sat. 25 Northwood * Final W, 4-0
  Northwood * Final L, 5-3
Wed. 29 at Indianapolis Final L, 7-5
  at Indianapolis Final W, 5-0
 
April
Sat. 1 at Grand Valley St. * Final W, 6-4
  at Grand Valley St. * Final L, 15-4
Sun. 2 at Grand Valley St. * Final L, 9-5
  at Grand Valley St. * Final W, 8-3
Wed. 5 Cedarville Final W, 9-8
Sun. 9 at Saginaw Valley * Final W, 17-6
Mon. 10 at Saginaw Valley * Final L, 15-12
  at Saginaw Valley * Final L, 12-6
  at Saginaw Valley * Final L, 11-1
Wed. 12 at Lake Erie * ^ Final W, 9-0
  at Lake Erie * ^ Final W, 13-6
Tue. 18 Lake Erie * ^ Final W, 9-3
  Lake Erie * ^ Final - 8 innings W, 14-9
Sat. 22 Ashland * Final W, 3-2
  Ashland * Final W, 9-1
Sun. 23 Ashland * Final L, 9-3
  Ashland * Final W, 7-5
Fri. 28 at Findlay * Final W, 8-3
  at Findlay * Final W, 8-6
Sun. 30 at Findlay * Final L, 7-3
  at Findlay * Final W, 4-0
 
May
Sat. 6 at Ohio Dominican * Final W, 6-3
  at Ohio Dominican * Final W, 15-12
Sun. 7 Ohio Dominican * Final W, 13-10
  Ohio Dominican * Final L, 13-7
Thu. 11 vs. Walsh % @ Xenia, Ohio Final W, 3-2
  GLIAC Tournament - First Round
Fri. 12 vs. Grand Valley St. % @ Xenia, Ohio Final W, 4-3
  GLIAC Tournament - Second Round
Sat. 13 vs. Northwood % @ Xenia, Ohio Final L, 16-0
  GLIAC Tournament - Semifinals
  vs. Grand Valley St. % @ Xenia, Ohio Final W, 7-5
  GLIAC Tournament - Consolation Bracket
Sun. 14 vs. Northwood % @ Xenia, Ohio Final L, 8-4
  GLIAC Tournament Championship
 
February
Fri. 23 vs. Ohio Dominican @ Prasco Park - Mason, Ohio 3:00 PM
Sat. 24 vs. Mercyhurst @ Prasco Park - Mason, Ohio 1:00 PM
  vs. Ohio Dominican @ Prasco Park - Mason, Ohio 4:00 PM
Sun. 25 vs. Mercyhurst @ Mason, OH 12:00 PM
 
March
Mon. 5 vs. TBA @ Russ Matt - Auburndale, Fla. TBA
  Spring Break March 5-12
Fri. 9 vs. West Va. Wesleyan @ RussMatt Central Florida Invitational (Davenport, Fla.) TBA
Sat. 10 vs. Walsh @ Spring Break Games TBA
Fri. 16 at Indianapolis 3:00 PM
Sat. 17 at Indianapolis 1:00 PM
  at Indianapolis 4:00 PM
Sun. 18 at Indianapolis 12:00 PM
Wed. 21 at Findlay 1:00 PM
Fri. 23 Saginaw Valley * 4:00 PM
Sat. 24 Saginaw Valley * 1:00 PM
  Saginaw Valley * 4:00 PM
Sun. 25 Saginaw Valley * 12:00 PM
Tue. 27 Walsh 3:00 PM
Thu. 29 at Grand Valley St. * 4:00 PM
Fri. 30 at Grand Valley St. * 1:00 PM
  at Grand Valley St. * 4:00 PM
Sat. 31 at Grand Valley St. * 12:00 PM
 
April
Tue. 3 Findlay 3:00 PM
Fri. 6 Northwood * 4:00 PM
Sat. 7 Northwood * 1:00 PM
  Northwood * 4:00 PM
Sun. 8 Northwood * 12:00 PM
Tue. 10 Malone 2:00 PM
Fri. 13 at Wayne St. (Mich.) * 3:00 PM
Sat. 14 at Wayne St. (Mich.) * 1:00 PM
  at Wayne St. (Mich.) * 4:00 PM
Sun. 15 at Wayne St. (Mich.) * 12:00 PM
Wed. 18 at Walsh 3:30 PM
Fri. 20 Davenport * 4:00 PM
Sat. 21 Davenport * 1:00 PM
  Davenport * 4:00 PM
Sun. 22 Davenport * 12:00 PM
Wed. 25 at Malone 2:00 PM
Fri. 27 Purdue Northwest * 4:00 PM
Sat. 28 Purdue Northwest * 1:00 PM
  Purdue Northwest * 4:00 PM
Sun. 29 Purdue Northwest * 12:00 PM
 
May
Fri. 4 at Ashland * 3:00 PM
Sat. 5 at Ashland * 1:00 PM
  at Ashland * 4:00 PM
Sun. 6 at Ashland * 1:00 PM
* Conference
^ Division
% Post season
Bold team: Home event